REGULAMIN SERWISU

1. Niniejszy regulamin określa zasady funkcjonowania serwisu Promocjada.pl, zwanego dalej serwisem.

2. Celem serwisu jest publikacja informacji o ofertach promocyjnych dostępnych w sieciach handlowych oraz sklepach internetowych działających na terenie Polski. Serwis nie jest sklepem, a jedynie witryną informacyjną.

3. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne.

4. Wydawcą serwisu jest firma PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

5. Informacje o promocjach publikowane są na podstawie materiałów udostępnianych publicznie przez sieci handlowe oraz na podstawie zgłoszeń złożonych przez podmioty handlowe.

6. Informacje o promocjach publikowane w serwisie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawnych.

7. Wydawca serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje publikowane w serwisie i newsletterach były aktualne i prawdziwe, zastrzega sobie jednak prawo do błędów, a użytkownik przyjmuje to do wiadomości i nie będzie rościł sobie z powodu ewentualnych błędów żadnych praw. Aby zweryfikować informacje publikowane w serwisie użytkownik powinien zapoznać się z ofertą bezpośrednio w sieci lub podmiocie handlowym, którego informacja w serwisie dotyczy.

8. Zabronione jest kopiowanie baz danych serwisu i jakichkolwiek innych informacji w nim udostępnionych.

9. Wszelkie znaki firmowe w serwisie użyte zostały tylko w celach informacyjnych.

10. Prawa autorskie do grafik przedstawiających produkty oferowane przez sieci i podmioty handlowe, należą do tych sieci i podmiotów.

11. Użytkownik akceptując regulamin wyraża zgodę na przetwarzanie podanych danych w celach związanych z działalnością administratora serwisu, w tym na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany adres e-mail Newslettera oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy. W szczególności dotyczy to użytkowników korzystających z newsletterów serwisu.

12. Korzystanie z serwisu oznacza pełną akceptację treści niniejszego regulaminu.